3.) SONY2540 Апарат вищого класу. Цифрова обробка сигналу, але, на жаль, дефекти є і у телевізорів з високими ціновими межами. Дефект виглядає таким чином: спочатку з прогріванням з правого боку екрану з’являються хаотичні білі смуги. Потім вони зникають. Але може бути і так що смуги з’являються, коли телевізор холодний, а потім пропадають. Через деякий час телевізор перестане включаться. У замін цього ми бачимо, що на передній панелі моргає світлодіод рівно 13 разів.
Палата А з боку деталей. (для проглядання знімка потрібне підключення до мережі)
Плата А з боку друкарського монтажу. (для проглядання знімка потрібне підключення до мережі)
Тюнер з боку друкарського монтажу. (з вказаною точкою непропая).
10.) TV «SONY» KV-M2530. Телевізор приймає і запам’ятовує будь-які програми тільки на першому каналі. При перемиканні каналів ТБ на секунду затримується на вибраному каналі, а потім повертається назад на перший канал. Тюнер тут з синтезатором частоти, процесор настройки SDA20560, пам’ять SDA2546. Все з управлінням по шині IC. На жаль світлодіод на передній панелі в цій моделі ТБ моргати ще не навчили, тому довелося розбиратися без підказки. Несправною виявилася мікросхема пам’яті (SDA2546).
12.) TV SONY KV-21X5D. Завезений з Німеччини. Опинилося має наднаворочений канал звуку. Мікросхема TDA9817 (радіоканал) має нестандартну схему включення. Вихід ПЧЗ — 12 нога. Далі за проміжок потрапляє на крутий процесор обробки звуку TDA9870А (має більше ніг, чим видео- і процесор управління). Після установки конвертера 6,5 Х 5,5 в розрив доріжки після 12-ої ноги TDA9817 працює нормально. Трудність в тому,что звичного фільтру, що виділяє другу проміжку.
16.) Sony 2540 після декількох років експлуатації (зазвичай 2 року). Зовнішній прояв дефекту різноманітний: з прогріванням пропажа посилення, кольори, зображення, сіпання картинки, темний растр, сіре поле, мимовільний перехід в режим Stand by. Причиною з’явився селектор каналів. Конструктивно ВКВ виконаний так, що його внутрішні екранні перегородки є одночасно токоведущими елементами схеми, що подають «землю» в деякі точки друкарської плати. З часом місця паянь цих перегородок з друком руйнуватимуться і виникає періодичний неконтакт. Візуально визначити дефект можливо за допомогою лупи. Враховуючи те, що зовнішній прояв дефекту абсолютно збиває потовчу, при складній схемотехніці апарату, а так само дорожнечу деталей, і те, що дані моделі штабелями в ремонті не стоять, виявити «хворобу» опинилося не просто.
23.) SONY 29E1, S2951:білі горизонтальні лінії шириною 2-3 см йдуть з періодичністю 5-6 см зверху вниз по правому краю екрану. Причому дефект спостерігається тільки в режимі 100 Гц, при перемиканні в режим 50 Гц ефект пропадає. Картинка стає OK. У мене були три випадки за 2 роки. З першим так і не розібрався (покинув поле бою ні з чим). А на другому вже зрозумів в чому справу. Вийшла з ладу мікросхема пам’яті CXK48324R позиційний номер IC04,стоящей на цифровій платі обробки відеосигналу.
26.) TV Sony ( M1 наприклад) випуску останніх 2-3 років. Після певному напрацюванню, ні з того, ні з чого екран заливає одним з основних квітів .После чого спрацьовує струмовий захист і TV йде в черговий режим. Суть справи: у хваленого кінескопа Трінітрон провисає з часом нитка напруження і коротить на один з модуляторів. (Відбувається це тільки в розігрітому стані)Вихід дуже прост- відірвати нитку напруження від землі. Працездатність повністю відновлюється, якість картинки майже завжди задовільна.
27.) SONY 25KV40. Якщо після включення STAN BY починає мигати світлодіод неодноразово, потрібно вимкнути живлення, одночасно натиснувши — programm. Після цього провести включення телевізора по сервісній документації.
47.) SONY TV працює, але через деякий час відключається і відразу включається. При розборі несправності виявляємо, що зникає рядковий імпульс, що подається з процесора. Але не треба поспішати міняти процесор, він тут не причому. Треба поміняти кварц. Цей дефект зустрічається в моделях: KV-2192 M3/RM687 B KV-2565 MTJ/ RM-827 S і подібним до них з процесором CXA1213. Кварц 500 KHz.
58.) SONY KV1420K (Моноблок) Періодично мимоволі перемикає систему звуку 6,5 Мгц в систему 5,5 Мгц. Дефект зустрічається дуже часто. Несправність знаходиться в модулі 1-693-232-11, ENH-19708. Непропаї контурів і кварцев. Дефект зустрічається тільки в апаратах зібраних в Малайзії. Хтось ще сперечатиметься що жовта збірка нічим не відрізняється від білої. Раджу пропоїти все в цьому модулі.
68.) SONY 2540KV. Після того, що пропоює тюнера світлодіод на передній панелі перестав показувати несправність тюнера. Проте зображення на всіх каналах було відсутнє, кадр був зрушений, що при відображенні номера каналу приводило до виводу тільки цифри десятків, звук був, в меню телевізор переходив нормально. По рекомендації знайомого перезаписав незалежну пам’ять по алгоритму: 1) у робочому режимі перейти на 59 канал; 2) перевести ТБ в черговий режим; 3) від’єднати ТБ від мережі, дочекатися поки згасне світлодіод і знову вилку в розетку; 4) послідовно і в темпі натиснути кнопки пульта ?, 5, vol+, вкл.ТВ (квадратик) — це для переходу в сервісний режим; 5) послідовно натиснути кнопки 4, 1, 1, 5; 6) перевести ТБ в черговий режим; 7) вимкнути ТБ кнопкою на передній панелі.
70.) При ремонті тюнера окрім того, що пропоює дроселя рекомендую пропоїти кварцовий резонатор і ніжки самого тюнера (усередині оного). То ж відноситься і до Sony 2509, 2171 і до інших, де встановлений тюнер виготовлений в Іспанії.
73.) Sony 25М1. Зовнішні прояви несправності ТДКС 859898800: збільшені розміри по H і V, по краю растру злами.
76.) Sony 2981. Після тієї, що пропоює тюнера приблизно через місяць виникла несправність, зовнішній прояв якої наступний: немає зображення в правій половині екрану, в деякі моменти ширина зображення з лівого боку екрану зменшується до 10-15 див. Растр нормальний, спотворень у видимій частині зображення немає. Підозрював несправність на платі А, проте на іншому ТБ вона працювала нормально. До речі, її можна перевірити на моделях 2540 і 25М1 без яких-небудь змін в платі А, тільки краще заздалегідь збавити гучність до нуля. Несправність опинилася в сигналі HFBP (імпульси ОХ з рядкової розгортки), що проходить через ланцюг H Dumper D800 D801 для забезпечення крутизни фронтів імпульсу. D800 погано перемикається, внаслідок чого фронт імпульсу став пологішим. У інших ТВ Sony з діагоналлю 25″, 29″ схема отримання HFBP така ж, проте подібної несправності у них не було.
104.) SONY M2155 Несправність: вже 4-й телевізор цього року. Немає кольору в системі ЛІГ (СЕКАМ йде нормально) Причина: непропай змінної ємкості і кварцу (ємкість — міняти, інакше будуть повтори) по системі ЛІГ біля відеопроцесора.
P/S Ємкість не обов’язково міняти, її можна спробувати відновити
крапніть на неї спирту і пообертайте кілька разів навколо осі. У мене
на початку 2000 року було 3 таких апарату.
114.) S0NY KV-C2961K. Не включається. Замінити конденсатор 220mkF*50V в БП.
121.) Класичний випадок з TV SONY KV-X2961 Не включається, світлодіоди на лицьовій панелі мигають: А-1раз, потім В-13 разів і все повторюється. Сервісної інструкції на нього не знайшов ніде ( у мережі теж ). У більшості Ваших сервісних посилань 13 миганий- несправність кадрової розгортки, так воно і опинилося — сумно знамениті кільцеві тріщини навколо ніжок кадрової ІМС (майже непомітні неозброєним оком). Включився після тієї, що пропоює, виповзає наступний дефект: екранне меню і телетекст абсолютно не синхронізовані по горизонталі, по вертикалі стислі приблизно на чверть, основне зображення і OSD абсолютно нормальні, ну думаю припливли :(( Знімаю плату V, на ній під екраном мікросхеми SIEMENS — знакогенератор і ін. і відразу ж впадає в очі знайома деталь — змінний конденсатор, за зовнішнім виглядом такої ж як і що доставляє клопіт в інших моделях SONY- з кольоровістю в системі PAL. Капаю на нього спиртом провертаю кілька разів і все — синхронізація відновлюється, меню і телетекст читаються. Навіть образливо, знаменита фірма, дивовижна якість збірки і паяння, а такі дрібниці навіть гірше вітчизняних :((
P/S А все тому, що вітчизняні конденсатори покриті сріблом вищої проби.
128.) Дивися секрет 3.) Якщо в телевізорі SONY 2540 і йому подібних, після того, що пропоює тюнера світлодіод продовжує мигати 13 разів, необхідно замінити мікросхему TDA5512 (коштує приблизно 1,5 дол.).
138.) Повна методика настройки телевізорів фірми Sonyвід зведення до сервісного меню.
шасі ВЕ-3 (220 Кб)
шасі ВЕ-4 (211 Кб)
143.) SONY KV-M2540 При включенні з чергового реагує на пульт або кнопки на панелі тільки до тих пір, поки не з’явиться зображення, після цього ні чим не управляється і застигає службова інформація (номер каналу або шкала яких або регулювань, якщо були натиснуті регулювання до появи зображення), зображення і звук нормальні. Думав, що проц (TDA8366) управління, але хто те в конференції (хвала йому) сказав, що складки (по 4 резюка) резисторів біля проца нудьгують, але дефект виявлявся по іншому. Заміряв ці складки не випаюючи, виявилось, що в одній коротыш між резюками, а в другій відхилення від номінала, випаяв їх і знову заміряв все в нормі, це при тому, що місця де складки стояли на опір не вимірюються! Упаяв їх назад (на усяк випадок перевернувши) і все запрацювало.
147.) При дефекті у телевізорів SONY Trinitron пов’язаного з провисанням і подальшому замиканням нитки напруження на катод — раджу:
Не поспішаєте купувати новий телевізор. Досить ізолювати накальную обмотку з ниткою напруження від шасі, розрізає відповідні доріжки на платі, або намотати окремо накальную обмотку на сердечнику ТВС.
Перевірено на практиці, і не один раз.
168.) SONY KV-2153MT. При включенні телевізора з блоку живлення лунає слабкий писк. Спрацював захист від короткого замикання у вторинних ланцюгах. Вийшов з ладу лавинний діод D657 R2K. Причина виходу з ладу діода завищена вихідна напруга з блоку живлення. У блоці живлення висохла ємкість С611 47мк 50 вольт. Висиханню сприяє опір R608 7W який встановлений в безпосередній близькості з електролітом. Раджу поміняти і ємкість С613 10мк 100 вольта також пропоїти опори R812 R812 R619 R808 R806 R609 R520.
172.) Sony KV-25K1R, KV-29K1Rширокоформатні і багато інших моделей! Хочу поділитися тим, як відкрити системне меню телевізорів:
1. Візьміть пульт типу Sony RM-862 відкрийте його. У верхній частині пульта біля перемикача передбачено місце для перемичок, лівіше, під перемикачем нанесена перемичка — торкніться дротом цієї перемички і кнопки MENU 1 раз. Телевізор увійде до тимчасового тестового режиму. У правому верхньому кутку екрану «T—» Якщо натиснути 2 рази постійний тестовий режим. У правому верхньому кутку екрану «TT—«
2. Натисніть кнопку MENU 2 рази. Перед Вами сервісне меню телевізора!
————————————————
Cоветы.
1. Не вимикайте те чого не розумієте.
2. Не включайте те, що фізично відсутній в телевізорі.
3. Не чіпайте в «Deflect. cont. TDA9361» пункт «HDE»
інакше deflector Вашого телевізора загнеться.
————————————————
Прохання. Може хто ні будь знає, що вводити в «TT—«, мене цікавить deflector.
PS. Дана інформація публікується в помсту за 9 місяців ремонту телевізора фірмою Sony і її хамство. Мій знайомий, який займається ремонтом, був уражений системним меню.
187.) Телевізор Sony KV-25t1r. При включенні робить спробу включитися, потім моргає діод 6 разів. При уважному огляді плати виявлений непропай ic 500 (STV 9379 кадрова розгортка). Після усунення дефекту все працює. Руйнування паяння є наслідком невдалого способу кріплення плати. Плата, що містить масивні елементи, має формат приблизно 2/3, закріплена в лінію по обох менших сторонах. Адже та ще і гетинакс. Пара років експлуатації і вібрація від динаміків забезпечує нас роботою.
264.) У телевізорі SONY KV-2553MT відразу два дефекти: а) Сильна нелінійність по кадрах : замінити C558 560 x 25. би) Періодично погіршується якість зображення (злами) і звуку (хрип) аж до повного їх зникнення (на екрані тільки сніг): пропоїти контура у субмодулі IF201 (радіоканал).
272.) Sony kv-2182m9 — растр стислий з боків на 5-10см і злегка розтягнутий по вертикалі. ТДКС свистить передсмертним свистом. Напруга живлення на рядкову розгортку відразу після включення 115в,но через 1-2 хвилини знижується до 80-85в. Дефект : конденсатор С614через який імпульси обр. ходу подаються на блок живлення із стор. розгортки.
290.) TVs «Sony KV-14T1R». Стояв в черговому режимі під час грози. В результаті — OSD є, а картинка ледве просочується (неначе немає яскравості). На виведенні FC (21) (управління комутатором RGB) MC44002P підведений 0 і занижена амплітуда імпульсів (<1.5V). Цей сигнал формується складно: виведенням OSD BLK (35) процесора SAA5291PS/016, транзистором Q307 (пов’язаним з кадровою розгорткою), і, нарешті, виведенням VBLK (19) того ж процесора. VBLK через ЧИП-транзистор Q005 блокує картинку (через FC) під час відсутності ефірного сигналу (дуже, до речі, невдалий винахід Sony). Вихід VBLK потік (110 Ом). Q005 прочинявся і шунтував сигнал FC, чим і створювався такий ефект. До того ж під час настройки не було зупинки і запам’ятовування. Процесор довелося замінити (на SAA5288ZP/014 з Sony KV-M2181KR — відмінностей не виявлено). Суперкороткий грозовий пік по мережі знаходить собі завжди трохи дивні жертви. Ось і в MC44002P теж опинилося не все гаразд: зміщена і не регулювалася центрівка по вертикалі (Vcen or EW), не працювали і інші кадрові юстирування (Pin Ampl, Par Tilt, Corr cour). Після заміни мікросхеми — все в нормі. EEPROM не постраждала. Телевізор працює і з чистою мікросхемою (хоча замість BG-DK з’явилося BG-L).
295.) Sony KV-X2901K шасі BE-3B. Світлодіод на передній панелі ТБ моргав 6 разів. По фірмовому сервис-мануалу означає фатальну помилку відеопроцесора (TDA8366). Дефект опинився зовсім у іншому місці: Транзистор позиційне позначення Q603 тип 2SC2808 був з витоком. Схема в альбомі номер 24.
299.) Попалися два апарати «SONY»: KV-14M1K і KV-21T1R з однаковим дефектом. Растр ледве видно і стисло по горизонталі приблизно в два рази. Напруга з блоку живлення в нормі, вторинні з ТДКС в межах допустимого. Анодне — помітно нижче нормального. Частота імпульсів запуску рядкової розгортки удвічі! вище номінальною. Вихідний транзистор перегрівається і пробивається через декілька хвилин. Винуватицею цього опинилася мікросхема пам’яті 24С02 і 24С04. Після заміни на чисту працездатність відновилася. Довелося тільки підстроїти баланс білого і геометрію екрану. Можливість прийому телетексту включається командою «Тт18» Вид меню користувача змінюється командою «Тт17»
308.) Sony KV-21V5K при включенні на 1сек. запускається рядкова, потім пропадає рядковий запускаючий імпульс з відеопроцесора, а ще через 5сек. центральний процесор відключає друге джерело живлення. Моноблок переходить в аварійний режим, світлодіод періодично мигає по 2 рази. Якщо розігріти катоди те на 1сек. спалахує красивий растр без графіки і зображення але через 1 сік пропадає. Всі зворотні сигнали (рядковий, кадровий, ОТЛ) приходять і в нормі. Включається і при заштовхуванні касети, все двигуна працюють стрічка рухається 5 сік, потім аварія. Дефект пов’язаний з обірваним опором R624.
332.) У телевізорі SONY KV-M2100k сильно виражені подушкообразные спотворення растру. Причина опинилася у втраті ємкості конденсатора C806 0.047мкФ250В. Відмітьте! — не електроліт. Стоїть в рядковій розгортці упритул до радіатора силового транзистора.
343.) TV SONY KV-21M3K. Дефект: зображення вдає із себе кольоровий негатив (немає сигналу яскравості). Спроба власника усунути дефект заміною ІМС відеопроцесора MC44002P і лінії затримки MC44140P успіхом не увінчалася. А дефект опинився простий — збій в прошивці пам’яті ST24C04. Після перепрошивки нормальна робота апарату відновилася.
344.) TV SONY KV-2540 немає запуску через, 5-8 сік, переходить у вартівню, немає високого, немає самодиагностики, сигнал PROT на 9 в, CN001 — 0. Перевірити проходження імпульсів запуску плата А_, Сn001 до Q803. C829 — 0.47*50взмінив форму імпульсів, замінив С829 все OK.
360.) SONY KV-M2100K (Shassis: SCC-E50J-A). Хрипкий звук при прийомі з антени. Не працює канал ПЧЗ 6,5 Мгц. Поломка досить рідкісна і викликала утруднення у майстрів. Несправна невелика хустки субмодуля ПЧЗ встановлювана в роз’єм на основній платі її позиція А1, номер: 1-646-653-14. На ній встановлені два смугових четырехноговых фільтру на 5,5 і 6,5 Мгц, а також дві невеликі мксх. Так от деякі намагалися міняти мксх і навіть замінювали всю хустці радянської УПЧЗ-2. А вся причина те, у відмові фільтру на 6,5 Мгц. Його можна замінити на поширеніший 3-х ноговый. Ймовірно можлива відмова також і 5,5 Мгц фільтру. Раніше у мене подібні фільтри (імпортного і вітчизняного виробництва) відмовляли і в радянській техніці.
362.) SONY KV-29 При включенні телевізора блок живлення переходить в захист і намагається запуститися. При відключенні живлення +135 v. на рядкову розгортку БП запускається і +135 v. у нормі. При перевірці рядковий транзистор і діоди по вторинних ланцюгах SPLIT (рядкового трансформатора) і сам трансформатор в нормі. При подальшої перевірки виявилось, що конденсатор С822 22.0 х 250v замкнутий накоротко.
372.) SONY Як врятувати MC44002P при убитій корекції растру? Процесор достатньо дорогою, можна його не міняти при легкій втраті якості регулювання геометрії; відпаюємо 8 ніжку IC301, прибираємо R359 47KOM [ і далі по схемі шасі BE 4 ] провідник йде від 8 ноги садимо на землю через 11 кому, C828 1.0 X50B збільшуємо до 75 мкф х50в, R815 замінюваний на 100 кому, C814 0.033 замінити на 100.0х50в. Підбором в невеликих межах доп. елементів добиваємося бажаного.
396.) Sony KV-21M1 Несправність: при включенні тв. є звук але немає зображення, хоча є висока напруга і є напруження. Вся напруга у вторинних ланцюгах блоку живлення і строчника в нормі. Ніякої індикації шкал на екрані не немає. Довелося увійти до сервісного режиму і усліпу зробити ініціалізацію мх пам’яті, вивести всі параметри RGB у високі рівні. З’явилося зображення але кольори неприродні. Білий колір був відсутній. Колір меню і шкал став в нормі. Перевірив все обв’язування відеопроцесора але нічого не знайшов. Вирішив замінити мх пам’яті 24С02, прописав її і все стало в нормі.
P/S За допомогою програматора — можна перешивати мікросхеми пам’яті під конкретну модель апарату. На ремонт йтиме менше часу.
400.) Sony KV-21M1K(шасі BE-4A).Неисправность виявлялася таким чином: картинка стисла по горизонталі, займає приблизно половину ширини екрану, подушкообразные спотворення, само зображення слабоконтрастное і спотворено, яскравість занижена. Меню не викликається. Вихідний транзистор рядкової розгортки сильно гріється. Напруга блоку живлення — в нормі, напруга з виходів ТДКС — занижені. Підозри пали на сам ТДКС, але при ретельнішій перевірці було встановлено, що частота рядкових запускаючих імпульсів, що поступають з ІМС MC44002P на рядкову розгортку, виявилася завищеною в два рази і складала 31250 Гц. Після заміни ІМС пам’яті ST24С02 (заздалегідь прошитою) несправність зникла.
402.) Потрапив в ремонт ТБ SONY KV-M2540симптом- не запускається рядкова розгортка. При включенні клацає реле і через пару секунд переходить в стендбай, високе не з’являється, вся напруга БП в нормі, відключення PROT не дає ефекту. Осцилоскопом видно відсутність запускаючих імпульсів рядкової розгортки прямо на виходах синхропроцессора ( TDA8366 H SMD) Самодіагностіка не проходить, в сервісний режим не включається. Останнім часом помітно збільшення відмов «розумної» аппаратуры- з управлінням по «квадратній» шині. Самодіагностіка і комп’ютерний аналіз вузлів — це кінцево чудово, але за умови наявності спеціальної діагностичної апаратури, або, хоч би, працездатності самих «мізків» телевізора. У подібних випадках, перш ніж що нибудь міняти, я узяв за правило, насамперед переписати вміст ФЛЭШ-памяти ( програматор тут обов’язковий, і звичайно набір прошивок- слава Інтернету !!!) З еталонною прошивкою ТБ нормально включився, через пару хвилин зображення почало зрушуватися вліво ( із спотворенням» подушка » і запахом гару, потім ТБ пішов в стендбай і після не включався. Несправним виявився рядковий транзистор — С4927- перегрівався так, що згоріла слюдяна прокладка, викликав перевантаження БП, збій по живленню Флешки, і потім повний аут.
У випущених партіях, починаючи з травня поточного року, дане доопрацювання застосовуватиметься.
408.) SONY на базі шасі BG-2S (KV-G21M2 та інші). При включенні йде в захист. При знятті плати кінескопа з горловини телевізор включається і створюється помилкове враження замикання труби. Дуже часто обривається резистор R563 180 Кому, стоїть в ланцюзі транзистора Q561. Несправність типова.
419.) SONY KV-2135 M3. (chassis F21G-A). На екрані вертикальна смуга, що слабо світиться, шириною декілька сантиметрів. Обстеження виявило знижене до 6В напруга живлення мікросхеми CXA1213BS. Зниженою виявилася і напруга на вході стабілізатора 7809 -микросхеме IC851( було 8В, по схемі повинно бути 15 В). Ретельна перевірка при вимкненому телевізорі ланцюга формування цієї напруги — від виводу 9 ТДКС до входу IC851- не виявила ніяких дефектних елементів. При подачі від зовнішнього стабілізованого джерела живлення 15В на анод діода випрямляча (при відключеній обмотці ТДКС) телевізор нормально працював. При цьому ТДКС на еквіваленті навантаження по цьому виводу видавав потрібні 400 мА. Причина опинилася в резисторі R809 6.8 Ом*2вт (встановлений перед входом IC851). Незрозуміло, які процеси відбувалися в нім, але при проходженні постійного струму від зовнішнього джерела живлення його опір був в нормі, а при роботі від ТДКС, напевно, із-за наявності високочастотної пульсуючої складової, його опір зростав. Після заміни цього резистора на MЛТ-2 працездатність телевізора відновилася.
426.) SONY KV –2182. Іноді зменшувалася контрастність, насиченість не змінювалася, часом падала яскравість. Іноді допомагало перемикання на інший канал. Відбувалося це плавно, тому не відразу здогадався постукати, реагує! Причина — Погане паяння в каналі УПЧИ.
457.) Sony не наворочених моделей 21 дюйм – немає кадровою развертки- кадрова ціла просто на неї не йде живлення, обірвало резистор 0.47 ом 0.125 ватів коштує біля ТДКС — хороша несправність можна навіть не включати паяльник.
464.) SONY KV2155 Дефект — «січка» на зображенні, схоже на дохлий сплит-трансформатор, цвірчить блок живлення. Усунення: паяти землю радіатора в блоці живлення.
494.) Sony KV-M2540K. Після вкл. ТБ мережевою кнопкою чутний кидок високої напруги і через 2сек ТБ вимикається. «Розумний» світлодіод не мигає і не говорить куди лізти. Напруга на шині PROT=4,5В (спрацьовування захисту). Відключав всі датчики PROT по черзі, поки не дійшов до датчика кадрової розгортки D505. Після включення робочого режиму растр слабо засвічується з малоконтрастними кольоровими смугами по краях. Потім реле підключає петлю розмагнічування, і після цього БП переходить в черговий режим. Яскрава горизонтальна смуга не з’являється, але напруга на шині PROT весь час низьке. Заміна кадрової мікросхеми STV9379 вирішила всі проблеми.
495.) Sony KV-M 2100 Несправність полягає в наступному: білий екран, зворотного ходу немає -причина-D504, у строчці по тому, що стробує. Були 2 апарати в одному він був у витоку, в іншому звонился нормально, знайшли шляхом заміни.
498.) SONY шасі BE4 Відключається в стендбай з шістьма спалахами світлодіода — відловлюється перевантаження по струму або напрузі. Після перепису еталонної прошивки телевізор включився з яскравим білим растром з легкими кольоровими розлученнями, індикація каналів і шкали настройки присутні, звук в нормі, вторинна напруга в нормі, потім відключився з тими ж симптомами, зменшивши SCREEN, добився припинення спрацьовування захисту — дуже великий струм променів, а потім з’явилася закономерность- через 2-3 хвилини з’являлося зображення і надалі повністю відновлювалася робота. Охолоджуючи мікросхеми хладоном з’ясував, що винен відеопроцесор MC44002
500.) Sony KV-C2171 шасі BE-3B Відключається в STB з 4 або 6 спалахами світлодіода — по ТУ фатальна помилка NVM поміняв на еталонну — все повторюється. Іноді ТБ міг включитися на пару хвилин, з’являлося зображення і звук і всі симптоми непропая тюнера — смуги, зриви, потім знову STB з 4 спалахами, пропоїв тюнер і все відновилося, чому тільки діагностика давала не 13 мигань, а тільки 4 або 6 ?
505.) SONY KV-M2530K Не запускається, чутні пориви пуску, але запуск не спостерігається. Замінити конденсатори в БП С605 220х35в, С617 100х35в. Після успішного запуску на екрані горизонтальна смуга — пробитий резистор R530 у живленні кадрової розгортки 27в, після заміни резистора і мікросхеми TDA8170телевізор розкрився, у верхній частині екрану лінії зворотного ходу — замінив С522 100х35в біля кадрової м/с.
521.) Дана інформація переписана і доповнена з конференції з ремонту ТБ. Дефекти вузла рядкової розгортки Чому летить рядковий транзистор?
2. SONY KV29C3 летить рядковий транзистор 2SC3997 в таких випадках міняють IC403 SDA9361 і кварц X401
3. SONY 21DK2 вилітає рядковий транзистор через 1-2 дні там на микрухе 1213, кварц важить, оранжевий такий, пропоїти його! а краще поміняти, можна декілька транзисторів спалити,такая ж несправність присутній у JVC 21ZE,TE я особистий 3 транзистори спалив.
10. SONY KV29C3шасі AE4 вигоряє рядковий транзистор в Шукайте неконтакт по базовому ланцюгу рядкового транзистора, зазвичай кільцеві тріщини в ТМС, або резисторі в базі
540.) SONY 25R1R. Канали перемикаються, але програма не міняється. Показує ту програму, на яку включили спочатку. Несправний ПЗП 24W04. Міняти. Провести ініціалізацію згідно сервісної інструкції, потім провести індивідуальну настройку (геометрія і так далі).
За наявності програматора даний дефект усувається шляхом перешивки мікросхеми пам’яті. Це швидко зручно і дешево.
541.) SONY 25R1R Сигнал не проходить, є тільки OSD, через хвилину вимикається, с/ діод моргає 3 рази. Причина — відомий іспанський тюнер (як в моделях 2540, 2171).
549.) SОNY KV-M2540 Темний екран, при підвищенні прискорюючої напруги з’являвся растр, але по горизонталі не доходив по самі вінця екрану. Крім того, по зображенню OSD було видно, що воно обрізає справа і зліва. Частота рядкової розгортки виявилася рівною 20 kHz. Зіпсувався вміст ПЗП. З сервісного меню проведена перепрошивка ПЗП.
543.) Відносно дефектів кінескопів SONY, що часто зустрічаються. В більшості випадків відбувається замикання катода на підігрівач в зеленій гарматі. У 80% випадків (коли порушення ізоляції не стало необоротним), допомагає відключення ланцюга напруження від загального дроту. Для цього необхідно ізолювати від загального дроту виводи панелі кінескопа і накальной обмотки ТДКС будь-яким зручним способом, наприклад, вирізавши різцем доріжки навколо згаданих ніг. Далі потрібно з’єднати дротом достатнього перетину ці виводи. Місце, де знята фольга, бажано покрити лаком для запобігання можливим витокам. У тих, що залишилися 20% випадків на темних ділянках зображення присутньо колірний відтінок дефектної гармати із-за поганої ізоляції в міжелектродному проміжку або, при постійному КЗ, сильне змазування зображення даного кольору. Спроби провести випалювання місця пробою шляхом електричного розряду від зарядженого конденсатора (на кінескопах з постійним КЗ) до успіху не приводять. До речі, подібна методика электроискровой ерозії допомагала на 100% з кінескопами 4Ц, 5Ц і ORION.
552.) SONY KV-21FT2K. Зникає зображення на екрані у верхній частині 3 цв смуги. Пропоїти ємкість C0037 у районі процесора.
567.) SONY KV-M2530. Немає зображення, OSD є,настройка і всі регулювання присутні. Заміна IC в тракті ПЧ результату не дала. Причина в низькому рівні SDA на тюнері із-за несправності IC PCF8574P. Після її вилучення зображення відновилося — звуку немає. Якщо IC немає в наявності, відновити канал звукового тракту по DK можна, поставивши резистор по шині PRC між базою і емітером Q125 (R=4.7K).
569.) SONY шасі ВЕ-4. Не виходить з STB з 4 спалахами — немає рядкової розгортки. Легко визначаємо, що запускаючого імпульсу немає на виході MC44002, а після його заміни починається найнеприємніше: після включення б’є іскра з ТДКС в сердечник і відразу ж знов вибиває синхропроцессор. Яка дивна жертва — адже вихідний і проміжний каскад цілі! Отже тримаєте палець на мережевому вимикачі, при хорошій реакції можливо мікросхему врятуєте!
573.) SONY KV2170K шасі ВЕ-4А сніг на екрані із-за періодичного скидання АРУ і PLL = несправна пам’ять 24С02-6 = замінив на 24СО4EN або 24LC08B/P
578.) SONY Trinitron KV-21DK1. Ремонтував рік тому з несправністю — пропав синій колір. Дефект опинився на платі кінескопа. Резистор R712 у схемі відеопідсилювача синього збільшив свій опір від покладених 390 Ом до 1,1 кОм, після заміни все нормально. Недавно новий виклик на ремонт, дефект — періодична пропажа настройок каналів, відхід зображення і звуку. Тюнер цього разу ні при чому, несправність — кільцевий обрив в металевому екранованому блоці радіоканалу, розташований справа поряд з тюнером, рекомендую пропоювати всю верхню частину.
583.) Sony блок живлення у яких зібраний на STR-54041. Якщо блок живлення видає більш ніж 135v, а в обв’язуванні і сама STR-ка в порядку сміливого міняйте всі стекла (діоди) вони течуть. Як правило ці апарати мають ще один дефект — подушку на растрі — яку подстроечниками не вдається виставити. В цьому випадку необхідно замінити ємкість 0.047мкф в ланцюзі рядкового транзистора.
591.) SONY 2187. через деякий час після включення вертикальна складка на екрані і звуження растру по горизонталі, вихід з ладу рядкового транзистора. Пам’ять і кварц опинилися не винні. Причина — неякісне паяння ТМС, видне тільки в лупу 10х.
597.) Sony KV-VF21M70 Chassis BC-4A. Немає растру, високе є, світлодіод на передній панелі мигає 5 разів. При перевірки було встановлено, що напруга на 15 выв. відеопроцесора біля 4,5В замість покладених 6В. Припустило, що несправність знаходиться в ланцюгах захисту кінескопа від прожога смугою при несправної кадрової розгортки. При детальної перевірки несправним виявився резистор R502 (обрив) у ланцюзі бази Q501. Внаслідок чого останній був відкритий і блокував роботу RGB.
610.) Sony M2100 -шорохи, тріск, полоски-все як у М2540, але тут досить пропоїти TDKS.
611.) Sony KV21DK1 -уходит настройка. Пропоїти контур АПЧ в р/к, він в самому верху біля регулятора АРУ.
620.) SONY KV-2181R. Після 5 — 10 хвилин роботи екран гасне, світлодіод на передній панелі ТБ починає мигати по 6 разів. Причина — кільцеві мікротріщини навколо 8 виведення м/схеми IC603 TDA8139 і виводів резистора R030. Після тієї, що пропоює мікротріщин нормальна робота ТБ відновилася.
621.) SONY KV-25R1R. Телевізор не включається. Причина — обрив резистора R601 3,3ом 10w і пробій ключового транзистора в м/схемі IC600 STR — S6707. Після заміни цих елементів на справні ТБ включився, але відразу ж спрацював захист і ТБ перейшов в черговий режим. Потім були замінені оптопара (IC601) і підсилювач помилки (IC602). Після цього телевізор запрацював нормально.
635.) SONY KV-25M1A, KV-25T1A, KV-25T1B, KV-25M1D, KV-25M1K, KV-25T1U, KV-25T1R і ін. зібрані на шасі BE-3B. При включенні працює без нарікань. Але після перекладу в черговий режим телевізор починає клацати блоком живленням. Намагаючись постійно запуститься. Світлодіод на передній панелі мигає в такт спроб запуску. При перепрошивке мікросхеми пам’яті програматором іншою прошивкою телевізор запускається і працює нормально, але тільки до перекладу в черговий режим.
Дефект виникає при несправності елементів Q601, R634, D603. Транзистор у витоки, стабілітрон пробитий, резистор обірваний.
646.) Sony KV-1485MT шасі F21E-A. На зображенні несправність виявлялася як кольорові смуги, хаотично рухомі по вертикалі. Спостерігалися так-же зриви по кадрах. Обстеження осцилографом виявило підвищені пульсації по напрузі 9 Вольт. Причиною з’явилося висихання електролітичного конденсатора С855 100мкФ/16В, що стоїть на виході ІМС IC851 (стабілізатор 7809). При заміні бажано винести цей конденсатор за межі теплової дії радіатора мікросхеми IC 851.
649.) SONY KV 2584 MT — не включається. Всі запобіжники і низкоомные резистори в БП цілі. Не прозванивается перехід База-Ем. силового транзистора в IC601 STR-S5941 (виводи 3,2). Ємкість С620 2,2х400В сіла до 0,01мкф. Після заміни цих несправних деталей все запрацювало нормально.
705.) Sony KV-21DK1шасі SCC-F21S. Несправність виявлялася як короткочасна пропажа звуку, причому ніякій закономірності встановити не вдалося. Те, що пропоює до успіху не привело. Дефект зник тільки після видалення з схеми апарату «цифрових» транзисторів Q251, Q252 DTC144EK, що забезпечують режим «MUTE» по звуку. Що цікаво, управління з пульта цим режимом збереглося. На жаль, зважаючи на терміновість ремонту не вдалося встановити, чи винні самі транзистори, або пропажа звуку була викликана командою з процесора.
717.) TV SONY-KV2171 поступив в ремонт після трьох майстрів з дефектом немає звуку, по НЧ звук є, і клієнт приніс новий процесор управління, купив по повчанню попереднього майстра. В процесі ремонту опинився пробитий стабілітрон Q608-6.8v по ланцюгу вихід звуку TV в районі SKARTa, далі немає звуку на I діапазоні, накручений контур L109-кропотливая настройка контура і все OK .
718.) TV SONY -KV 21,,шасси Ве4а,, Білий екран права частина цифр зрізана, перезавантажив, теж саме, чисту 24СО2 — змін немає, під рукою не було програматора, поставив пам’ять з робочого TV, вийшло меню, але немає настройок, шкала йде, а прийому немає, підкинув тюнер — зображення немає, замінив 1С101-TDA9806. Пішов прийом, підстроїв AРУ і навыдачу.
719.) TV SONY Кv21… шасі Ве4а, немає мережі, індикатор ДУ не світиться, прошерстил обв’язування STR, все в нормі, а ось на 9 виводі STR коштує 5V, хоча воно повинне пульсувати — потрібно міняти STRS5706. Замість неї поставив STRS5707- повернення не було.
720.) TV SONY KV21M3K немає кольору в системі PAL — замінити кварц 17,734,4
721.) SONY 2141. згорілий тр-р в рядковій. після заміни сильно гріється. Після заміни С840 0.47*50в на 1*50в (прохідна ємкість в передкаскаді) температура знизилася до кімнатної…
724.) TV SONY KV21….шасси Ве4а — несправності пов’язані з пам’яттю 24СО2:
1. Є I діапазон, звук спотворений немає II -III діапазону.
2. Слабке напруження кінескопа, малий розмір по горизонталі
3. Є звук, темний екран. — 24СО2-6 міняв на 24СО4-1, 24СО4-6, 24СО2в
725.) TV SONY2565 МТ порушена лінійність по вертикалі і проходять дві горизонтальні смуги — заміна эл. ємкості 560мкф.25в, корпус грівся, на1000мкф.63в, підстроїв геометрію.
726.) TV SONY 2185МТ -запуск, шерех високої напруги і відключення. Прийшов від майстрів з підозрою на TDKC осцилограф показує спотворені імпульси зад. генератора стор. розгортки, заміна С513 -1мкф.50в його гріють могутні R803, R806 відігнути.
739.) Телевізори фірми SONY. Таблиця: (Модель, Шасі, Рік випуску, Пульт.)
ВИКАЧАТИ = 122 Kb
742.) SONY KV-29FX30K Поступив в ремонт із згорілим HOT, не включається з чергового режиму. Замінили Q533 згорів відразу після включення! Поставили нові HOT Q533 і FBT, телевізор завівся, але немає зображення, OSD є. У ERROR MENU видає помилку Е05 IKR. Опинилося по ланцюгу ABL з FBT пробитий вхід IC001 TDA9394H/N1/5/0423, і відповідно R565 і D505. Звідси витікає, що при заміні FBT перевіряйте ланцюги ABL, і IC001.
758.) TV SONY KV-M2530K. Із слів клієнта: » Дивився телевізор, раптом клацнуло і …,, подушка. Дивився два дні з,,подушкой,,, раптом клацнуло і .. горизонтальна смуга.» При огляді виявлено: згорів R802 (+27В)пробита IC1501 (TEA2031A) (корекція растру). Після заміни, при включенні, відразу ж вийшла з ладу TEA2031A. Навколо все в нормі, єдиний,,криминал,, — плата, що потемніла, під IC1501. Зовні – просте потемніння, а коли копирснув – між 3й і 4й ногою IC – вугілля. Видалив вугілля, R1505 зробив навісним (МЛТ) і все запрацювало.
767.) SONY KV-29FX60 шасі AE-5
1. Не включається. Вихід з ладу МОП транзистор лінійності Q8606 (замкнутий)
2. Поява цифрового шуму в нижній половині екрану. Несправна IC2304 на платі B1.
3. Не включається. Мигає серіями по 2 спалахи. Коротке замикання в ланцюзі ОС.
SONY KV-28FD1 шасі GE-1
1. Геометричні спотворення типу ПОДУШКА. Пробитий запобіжник PS1502розташований поряд з L1504.
2. Не включається. Світлодіод мигає серіями по 7 спалахів. Несправна IC202.
3. Іноді немає прийому. Поганий контакт в роз’ємі CN608. Ніжка 7.
SONY KV-14LT1. Шасі FE-2. Немає звуку при прийомі з ефіру. Звук в режимі AV нормальний. Пробитий D412.
SONY KV-21LT1. Не працює ДУ. Непропай L002.
SONY KV-21C5. Шасі FE-1. Cветлые вертикальні смуги в лівій частині екрану. Обрив R591. Знаходиться на
платі А в районі PIN OUT-DY.
772.) SONY KV-3400DV2/RM-679MTP/SS-XT291 Chassis No. SCC-C29D В режимі Standby в динаміках прослуховується низькочастотний гуркіт. Блок живлення намагається запуститися. Після включення звук чистий, на картинці горизонтальні смуги. У блоці живлення ємкість С618 820x250V — обрив.
782.) SONY KV-2971. Після включення майже відразу йде в черговий режим. Система самодиагностики тупить. Число спалахів від 3 до 13. Іноді працює нормально, але не більше 0,5 години. Тут присутня рідкісне поєднання двох відомих секретів: SONY і JVC-21Z. Банальний непропай тюнера і кадровою.
784.) SONY 25R1. Незрозуміле зображення при прийомі з каналу. Відео відтворює краще. Увагу привернуло зовсім не велике сіпання рядків. Проблема в ТДКС (розряди в нутри) із за чого відбувається збій пам’яті итд. У 2-х майстернях пішли по помилковому сліду колупали тюнер, паяли пам’ять. Мене врятувало те що удома коштує такий апарат.
785.) SONY KV-29FХ20К У ремонт поступив з діагнозом не включається. Із слів господині біля телевізора з боків звузився екран. Після чого вона його ще півдня дивилася поки він зовсім не відключився. При включенні діод моргав 4 рази що указувало на несправність рядкової розгортки. Пробитим виявився діод в ланцюзі рядкового транзистора. Після його заміни апарат включився але з боків був сильно звужений. Причина опинилася в обриві R3.3Ом у ланцюзі корекції по живленню польового тр-ра.
856). SONY KV-2100. Немає кольору в PAL. Замінений подстроечный конденсатор на вітчизняний. Дефект типовий. Що неякісні імпортні комплектують.
885). SONY KV-M2100K. Порушення геометрії растру. Обрив керамічного конденсатора С806 0,047 мкф в рядковій розгортці.
886). SONY KV-2100K. Не включається. Пробитий рядковий транзистор BU508AS2H. Замінений на 2SD1455 (іншого під рукою не було) зі встановленим паралельно діодом. Можна замінити на 2SD1555 або 2SD2499.
892). SONY KV-M2155K.
— немає кольору в PALе. Замінений подстроечный конденсатор С332 на вітчизняний (дефект типовий).
— перешкоди на зображенні у вигляді «вибивання» рядків. Дуже схоже на несправність помножувача напруги на вітчизняних ТБ. Опинилося погане паяння корпусного виведення рядкового трансформатора.
904.) SONY KV-G21T1. Екран засвічується синім кольором з лініями зворотного ходу і потім спрацьовує захист. БП переходить в черговий режим. Напруга на синьому відеопідсилювачі в черговому режимі складає 114 В, у момент відкриття кінескопа напруга падає до нуля і спрацьовує захист. У момент розігрівання нитка напруження провисає і замикає на корпус. Обрізає корпус у напруження і прокладений окремим дротом (а не намотаний додатковою обмоткою) з 6 ноги ТДКС.
906.) SONY KV-M1400K. Не включається. Згорів інтегральний запобіжник N15 по живленню рядкової розгортки, мабуть, із-за короткочасного перевантаження. Останнє все в нормі.
919.) На жаль апарат швидко відновив і не записав дані на нього. Запам’ятав лише: Sony діагональ 14″
НЕСПРАВНІСТЬ: TV включається нормально. Після включення екран засвічений білим, видно лінії зворотного ходу, зображення не є видимим. РЕМОНТ: Після детальної перевірки блоку рядкової розгортки і плати кінескопа
на останній виявлений дефектний блокувальний конденсатор в ланцюзі прискорюючого електроду. Після заміни останнього дефект усунений.
984.) Телевізор Sony KV-25M1K. «Вибивання» рядків, може збити з пантелику ще те, що на деяких каналах сигнал візуально здається ослабленим в порівнянні з іншим телеком підключеним до цієї ж антени. Попадалося два таких екземпляра. Були підозри на строчник: 8-598-988-00. У першому випадку «жаба» мене душила, тому так нічого зробити і не зміг. А в другому випадку ризикнув і допомогло. Цілком можливо, що замість 8-598-988-00 підійшов би: 1-439-423-61 від KV-M2540, але не пробував
990.) SONY (кадрова TDA8170) несправність — на екрані вузька горизонтальна смуга. Телевізор прийшов з поміняною мікросхемою. Вимірювання показали що живляча напруга і вхідні сигнали мікросхеми в нормі тому довелося перевіряти електроліти, що залишилися. І дійсно причина опинилася в одному з них- том через який йдуть сигнали на зміну горизонтального розміру (перевіряється заміною).
1001) SONY-M2100K. Не включається. Занижена вся напруга з блоку живлення. По ланцюгу +140В всього +15В. У первинному ланцюзі всі деталі цілі, зокрема STR54041. Несправним виявився діод D604. Прозваніваєтся як справний.
1021.) SONY KV-21LT1B, шасі FE-2. Телевізор не перемикається з чергового режиму в робочий, світлодіод мигає з циклічністю «11 спалахів — пауза». Згідно таблиці кодів помилок – відсутня напруга 8Вольт. Ця напруга формується інтегральним стабілізатором BA41W12ST-V5. Відключаємо ланцюги навантаження, на 1 виведенні мікросхеми напруга 11 вольт замість восьми. Міняємо захисні стабілітрони – D615, D012, D005 тип MTZJ-8,8B. Замість стабілізатора BA41W12ST-V5 (вартість 10-18$) я встановив на радіаторі стабілізатор KIA7808.
1045.) Sony KV-21T1R — В меню зникла опція вибору BG/DK причому поточною стала BG(5.5 Mгц) В сервіс не поліз. Поміняв місцями фільтри звуку.
Це не наші методи. Все-таки треба було встановити причину!
Ця біда усувається за 2 хвилини і без паяльника. Прописуєш в сервісі Тт27 і все…
1056.) Sony KV-C2171. Спотворення растру і відсутність сигналу яскравості на зображенні. Винна у всьому, прошивка мікросхеми пам’яті, що «злетіла».
1058.) SONY KV-14M1K. При включенні 6 разів мигає світлодіод. На 52 нозі процесора високий уровень- спрацьовує захист по живленню розгорток. Обрив резистора, живлення кадрової розгортки +24В з ТДКС. Мікросхема кадрової розгортки TDA9302 пробита. Замінив на нову, телевізор включився.
1065.) SONY KV -M25…. і так далі, при включенні з чергового режиму ST-BY світлодіод короткочасно гасне, а потім горить постійно і ніякої діагностики. Проблема опинилася в діоді D314 по живленню мікросхеми TDA8366. До діода 9 вольт, після 5,5.
1076.) SONY G14M1 Перший раз прийшов після грози два роки тому, міняв STR, рядковий транзистор, SE115, 4558 в кадровій.
Цього року після грози знову помер. Перевіряю — зовні ніяких ознак, всі елементи прозваниваются нормою. А БП не запускається, цикає і видає близько 30 вольт замість 115. Вішаю лампу в навантаження — те ж, перевіряю всі елементи первинного ланцюга — все добре. У результаті опинився напівдохлий SE115хоча звонился нормально
1079.) SONY KV-M2530K, SONY KV-M2531K, SONY KV-X2151RM816 шасі AE-1C. Не перемикає канали. Працює тільки 00 канал. Вийшла з ладу мікросхема пам’яті SDA2546можна ставити будь-яку 24С04.
1088.) Sony 14′ KV-1484. Після 10-20 мін роботи пропадає управління. Пробував замінити кварц 10 Мгц на 4,43 Мгц, процесор не гріється і TV пропрацював декілька годин без зауважень. Щоб пульт ДУ працював, потрібно в нім теж поміняти резонатор 960 на 425-455. ( у той час ради № 125 ще не було).
1096.) SONY KV-25X5R шасі FE-1. Після 3,5 року бездоганної роботи телевізора, вийшов з ладу транзистор Q533 2SD2539 в рядкової розгортки. Виявлений непропай конденсатора С543 (470pF 2Kv).
1105.) Sony KV-25R1A/D/E/K/R. Не запускається блок живлення. Вихідна напруга від нуля поволі зростає до 24в. (норма-135в). Прийшов телевізор недоремонтированный після заміни STRS6707. Замість R=0.33ом (вимірник!) встановленого від 6 (STRS6707) на землю, був увіткнений намотаний дротом ПЕЛ (не еквівалент природно). Замінив на R=0.33ом і все запрацювало.
1112.) Sony KV-M1400K. Через деякий час пропадає звук, залишається шум. Пропоїти кварц в радіоканалі.
1113.) Відеодвійка Sony. Радіоканал на М51496р. Звук пропадає, шумить. Пропоїти кварц поряд з мікросхемою.
1139.) Sony 14′ KV-1484. Після 10-20 мін роботи пропадає управління. Пробував замінити кварц 10 Мгц на 4,43 Мгц, процесор не гріється і TV пропрацював декілька годин без зауважень. Щоб пульт ДУ працював, потрібно в нім теж поміняти резонатор 960 на 425-455. ( у той час ради № 125 ще не було).
1145.) Sony KV-21FT1K (шасі FE-2) не включається 11 спалахів світлодіода за порадою 1021 дивимося стабілізатор BA41W12ST, якщо відірвати першу ногу (вихід 8В), при включенні на ній 9.3В, ставимо по 8 вольтам стабілізатор 7808, міняємо вказані стабілітрони. Далі при включенні 5 спалахів, по таблиці це несправність IKR, на платі кінескопа пробиті транзистори Q713, Q703 (BF420) і діод D708 (замінив на 1N4148), також варто подивитися аналогічні транзистори по ланцюгах зеленого і синього.
1153.) SONY 21FT1K не включається, не реагує на пульт, діж. є. Пропрацював всього місяць з моменту закінчення гарантії. Замінив планарную пам’ять 24С08W6. Живлення у цієї пам’яті 3-вольта!!! Встановив чисту причому не планарную, все працює. У сервісі регулювання робити не довелося.
1176.) TV SONY KV-X2961 При перемиканні з каналу на канал, не завжди стійко включається необхідний канал, тобто в OSD на короткий час з’являється необхідна цифра, але з появою картинки перемикається назад. При повторному натисненні кнопки на пульті, все відбувається правильно. З передньої панелі управління працює аналогічно з цим дефектом. Іноді за словами господарів він починає перемкнуться сам, наприклад з 6 на 7 і назад, поки не зупиниш пультом. Необхідно мене мікросхему пам’яті. Заздалегідь прочитав програматором стару прошивку і залив її в нову пам’ять 24с16.
1177.) SONY 2540. Графіка є, катоди замкнуті по200V на кожному. Причина — обрив безкорпусного резистора R318 1КОМ на субмодулі. Через нього з плати кінескопа вимірювальні імпульси АББ поступають на 30-у ногу TDA8366
1206.) SONY KV-AR14. Немає нашого стандарту звуку D/K(привезений із за межі). У меню взагалі немає рядка з перемиканням стандарту звуку. Все лікується з сервісу. Треба увійти до сервісного режиму ( i+,5,vol+,power), знайти рядок OPT B 003 і зробити його такий — OPT B 003 OPB3 008 servis 50, далі знайти рядок SDEM 002 і змінити його так — SDEM 002 BPB 000 servis 50. Після цього з’явиться наш звук і в меню (у призначеному для користувача меню) з’явиться рядок D/K або M.
1223.) SONY KV-21DK1 шасі SCC-F21S Поступив з пробитим вихідним рядковим транзистором, власник сказав що перед відмовою зображення стискувалося по горизонталі і почало двоїтися, після відновлення строчки так воно і виявилось, вихідний каскад в перебігу декількох секунд дико розігрівався — в наявності збільшення частоти рядкової розгортки, проте частотомір показував норму, але форма імпульсів була спотворена — винен прохідний конденсатор С513. Втрата ємкості, стоїть поряд з могутніми резисторами, у зв’язку з чим сильно гріється
1242.) SONY KV-2167 MT ремонтував 2 рази з інтервалом в полгода. 1.Есть растр з шумами без зображення і звуку, на кнопки і пульт не реагує, обірваний FB251 — запобіжник по ланцюгу 15 В з БП. Несправною виявилася мікросхема УНЧ Ва5412пробита по живленню. 2.При включенні є сплеск високого, потім не виходить з чергового режиму. Напруга з БП в нормі, замикань у вторинних ланцюгах немає., рядковий транзистор і пам’ять справні. Поплив С562 100х16 в ланцюзі транзистора Q561, причому С-метром перевірявся як справний, після заміни все працює.
1243.) SONY KV-M1400K Не включається. Світлодіод на передній панелі ознак життя не подає, вся напруга блоку живлення занижена в 10 разів. Діод D604 — дефектний (RGP15J замінив на FR155) звонится як справний цифровим тестером в режимі прозвонки діодів, проте в режимі вимірювання опору показує 5,7кОм в обидві сторони. Після заміни перевірити резистор R606 68Ом на першу ногу STR54041, був в обриві (до цього телевізор не включати!!!, інакше, якщо резистор в обриві (або зворотний зв’язок не працює з іншої причини), то вся напруга буде завищена в 3 рази, тобто замість 120 вольт на схему піде 380!!!, замість 20Вольт піде 60 Вольт, і першим здохне УНЧ TDA7245, оскільки на нього напруга 60 Вольт (замість 20) йде без стабілізації), перевірити справність запобіжника N15 (0,6A) і обмежувальний стабілітрон R2M по живленню рядкової розгортки (B+ 120Вольт), рядковий транзистор BU508A, УНЧ TDA7245 (згоріла мікросхема дає 12 Ом по входу живлення, для БП — це КЗ). Після всіх поневірянь телевізор, напевно запрацює.
1252.) Sony KV-L34MF1 Вилітає мікросхема з блоку живлення STRS6708 Принесли ТБ копаним і з STRS6708 Доріжки, що вибухнув, були з відшаровуванням від плати мабуть міняли багато раз. У пошуку нічого не знайшов багато проблем з цими STR але ніхто не вирішив цю проблему або не написав кінцевий результат. Поміняв насамперед STR-ку, супутні деталі і конденсатори. При включення через 2-3 сік дуже сильно нагрівалося STR. Привернуло увагу, що на вході діодного моста ~220В а на виході 600В начебто це неможливо? Але чудес не буває правильно! Отже при такому випадку міняйте відразу STR81145 яка працює паралельно блоку живлення на STRS6708 другий вивід маса STR-ке було в обриві і виходило помножувач напруга на два от і все .Удачи в ремонті!
1254.) SONY KV-2540 Ch B3-E немає зображення, іноді з’являється без синхронізації і поганої якості. Звук є, але заїкається. У режимі AV працює без проблем. Не справний ЧІП кондер С155 буферному каскаді (вып. Q132) на платі А. Зменшився до сотень пф. На жаль на схемі номінал не вказаний і замінив його кондером на 0,047мкF. Працює без зауважень. Вихід з ладу ЧІП кондерів випадок рядовий, але моя підказка допоможе кому ні будь заощадить час.
1290.) SONY KV-21M3K Телевізор працює 1-2 хвилини і вимикається в черговий режим. При цьому світлодіод моргає 6 разів. Та, що пропоює відеопроцесора вирішила всі проблеми.